RSS reklamı siteye eklemek

Merhaba arkadaşlar, bu gün sitem için bir RSS reklam aldım ancak şöyle bir sıkıntı oldu, ben bu RSS reklamı isteme nasıl eklerim ? işte bu sorunu çözebilmek amacıyla hemen Google amcaya danıştım, yaptığım aramalar sonucu karşıma ilgisiz, yetersiz ve saçma sapan sonuçlar geldi, bunun üzerine acaba acaba derken bir anda bu güne kadar kullanma regeği duymadığım WordPress RSS bileşeni aklıma geldi hemen RSS bileşenine atom (rss adresi) yazdımve gerekli (isteğe bağlı) alanları doldurdum. ve eklediğim sayfaya baktığımda tamda istediğim gibi RSS reklamları sorunsuz bir şekilde çalışıyordu, eğer sizde benim gibi bir RSS sorunu ile karşılaşır ve bunu çözemezseniz WordPress’in RSS bileşenini kullanmayı aklınızdan çıkarmayın, umarım benim arayıp da bulamadığım kaynak sisin arayıp da bulduğunuz kaynak olacak ;)

5 Yorum

 1. Hüseyin Tekin - 22 Kasım 2013, 23:51 Cevap yaz

  Daha önce hiç kullanmadım fakat, ilerde kullanırsam aklımda teşekkürler. :)

  • Murat Dinç - 23 Kasım 2013, 00:00 Cevap yaz

   Umarım ilerde kullanırsın:)

 2. umut - 25 Kasım 2013, 02:07 Cevap yaz

  Teşekkürler bilgilendirici bir yazı olmuş. Sitenizi çok beğeniyorum pek çok farklı kodu araştırma yapmadan bulabiliyorum.

 3. Tayfun Kadir Güler - 27 Kasım 2013, 22:06 Cevap yaz

  Murat Bey; Yazıyı sağa sola kaydırma kodlarınıda paylaşırmısınız.Bana çok lazımdı.Bayağı aramıştım.Şimdi buldum Teşekkür ederim.

Bir Cevap Bırakın

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

*