Android Uygulamam

Merhabalar değerli Codex takipçileri, öncelikle burada bulunduğunuz için sizlere çok teşekkür ederim, bildiğiniz gibi çağımız teknoloji çağı ve her geçen gün tablet ve telefon kullanımı artmakta, bir çok internet sitesi gibi bende bunun farkındayım, işte tamda bu nedenden dolayı Codex‘i tablet ve telefonlarınızdan daha kolay bir şekilde takip edebilmenizi sağalmak için bir Android uygulaması yaptım.

Yaptığım bu Android uygulaması ile hem Codex’in içeriklerine hemde Codex Forum’a erişebilirsiniz, uygulamanın bildirim özelliği sayesinde hem siteyi hemde Facebook, Google Plus ve Twitter adreslerimini anlık olarak takip edebilirsiniz, yeni bir şeyler olduğunuzda Codex Android Uygulaması diye sizi uyaracaktır.

 

codex-murat-dinc-android-uygulaması-1codex-murat-dinc-android-uygulaması-2 codex-murat-dinc-android-uygulaması-3codex-murat-dinc-android-uygulaması-4 codex-murat-dinc-android-uygulaması-5

 

Dilerseniz aşağıdaki görsele tıklayarak yada QR kodunu telefonunuza okutarak Android uygulamasını telefonunuza yada tabletinize yükleyebilirsiniz.

 

codex-murat-dinç-android-uygulaması

2 Yorum

  1. hatice - 16 Temmuz 2014, 10:43 Cevap yaz

    harika olmuş bu uygulama. o kadar çok kaydedilmesi gereken bilgi var ki tek bir yerde toplamak çok iyi bir olanak. Hepisini tek bir yerde toplamak pratik olacak.

  2. Berk - 10 Ocak 2015, 23:45 Cevap yaz

    Hatice ablaya katılıyorum uygulamınız çok hızlı açılıyor ve telefonumu yormuyor sayenizde bilgisayarda telefonda tabletlette yer yerde yararlı yazılarıızı uyguluyorum ellerinize sağlık. Bu arada uygulamanız hayırlı olsun. :)

Bir Cevap Bırakın

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

*